SUSPENDED SINK MF
GEMONTEER IN DIE CUPBOARD

WYGODA, CZYSTOŚĆ, DESIGN

To co było dotąd zarezerwowane dla droższych materiałów jak granit czy marmur, jest możliwe w płycie wiórowej.
SINK MF to zlewozmywaki wpuszczane w blat z płyty wiórowej laminowanej w taki sposób, by powierzchnia między zlewem a blatem tworzyła jedną, idealnie gładką powierzchnię. Najnowszy produkt Manufaktury Łomży łączy komfort użytkowania i nowoczesny wygląd.
Brak połączeń gwarantuje łatwość utrzymania czystości, całość wygląda efektownie, a do tego jest niezwykle trwała i odporna na wilgoć. Co ważne, montaż w płycie wiórowej to dużo niższa cena niż w przypadku blatów z kamienia. Szukasz niebanalnych rozwiązań w kuchni? Zlewozmywaki podwieszane SINK MF to propozycja dla tych, którzy nie lubią kompromisów w urządzaniu domu.
SINK MF - nowość na rynku, hit targów Warsaw Home 4Design Days.

MONTAŻ
W PŁYCIE WIÓROWEJ

ODPORNE NA WILGOĆ

IDEALNIE PŁASKA
POWIERZCHNIA

ŁATWE UTRZYMANIE
CZYSTOŚCI

DOSTAWA
W CAŁEJ POLSCE

WYBÓR WZORÓW
I NOWOCZESNY DESIGN

OBCIĄŻENIE
DO 150 KG

GWARANCJA
24 M-CE

SINK MF GALERIA

OTRZYMASZ GOTOWY PRODUKT.
SPRYTNE, PRAWDA?


SINK MF to innowacyjne zlewozmywaki, ale przede wszystkim komfortowe rozwiązanie. Wybierasz blat i zlew, a my je montujemy w całość i wysyłamy. Otrzymujesz produkt z podwieszonym zlewem. Dzięki temu oszczędzasz swój czas i pieniądze. W naszej ofercie znajdują się blaty i zlewy renomowanych marek. Bogactwo wzorów i kolorów pozwoli Ci stworzyć wnętrze marzeń.

JAK TO DZIAŁA?

WYSTARCZY KILKA KROKÓW

WYBIERZ TYP,
KOLOR ZLEWU ORAZ BLATU
Z OFERTY NA STRONIE
PODAJ WYMIAR
UWZGLĘDNIJ TAKŻE WYMIARY INNYCH
OTWORÓW NA NP/ PŁYTĘ GRZEWCZĄ
BLAT WYTNIEMY POD WYMIAR
PODWIESZAMY ZLEW
W BLACIE DOCIĘTYM
WEDŁUG TWOICH POTRZEB
WYSYŁAMY GOTOWY PRODUKT
NA TWÓJ ADRES. Z POMOCĄ
STOLARZA WMONTUJESZ GO
W ZABUDOWĘ KUCHENNĄ.

TECHNOLOGIA.
PATENT NA PRAKTYCZNĄ KUCHNIĘ!

Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy unikalną metodę łączenia zlewu i blatu kuchennego bez żadnych załamań i widocznych łączeń. Innowacyjny produkt SINK MF, wykorzystuje precyzję i dobrej jakości materiały, co pozwala na montaż blatu w płycie wiórowej, tańszej niż dotychczas używany kamień. Wszystkie komponenty SINK MF spełniają obowiązujące normy i posiadają odpowiednie certyfikaty. Zlewozmywak podwieszany jest w pełni funkcjonalny, trwały i objęty 2-letnią gwarancją. Wytrzymuje obciążenie do 150 kg.
 

TECHNOLOGIA
OPARTA O PATENT
PL.418419


O NAS

ORYGINALNE, FUNKCJONALNE, STYLOWE.
TAKIE SĄ PRODUKTY, KTÓRE ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE.
Jesteśmy producentem frontów meblowych oraz dystrybutorem znanych marek z branży wnętrzarskiej m.in.: Egger, Franke, Westag&Getalit AG, Inoxa, Wilsonart, Polyrey, Resopal czy Damiano Latini. Naszym autorskim produktem są m.in. zlewozmywaki podwieszane SINK MF.
W naszym asortymencie znajdują się kolekcje frontów akrylowych w wysokim połysku, matowych oraz z rdzeniem sklejki, blatów solid surface GetaCore, GetaLit Compact, laminatów HPL z opcją Digital Print a także kosze cargo oraz dodatki. Wyróżnia nas ponadprzeciętny styl, dbałość o jakość, a także możliwość dopasowania rozwiązań dla domu pod indywidualny rozmiar. Zapewniamy również pełen zakres usług dla stolarzy.
 

RENOMOWANE MARKI

Stawiamy na jakość. W naszej ofercie znajdują się blaty austriackiej firmy Egger i zlewozmywaki szwajcarskiej firmy Franke. To właśnie z nich komponujemy podwieszane zlewozmywaki SINK MF. Chcesz złożyć zamówienie? Przejdź do Konfiguratora online i wybierz konkretny model, kolor zlewu oraz blatu z naszej oferty.

BLATY ROBOCZE

firmy EGGER są wykonane z surowych płyt, do których doklejony jest laminat. Dzięki trwałemu laminatowi mogą być wykorzystywane jako powierzchnie robocze, np. w kuchniach. Oprócz postformowanych blatów roboczych firma EGGER dostarcza nowoczesny model z prostą krawędzią.

ZALETY

 • Odporne na ścieranie, uderzenia i zadrapania
 • Linearny charakter i nowoczesny design
 • Duży wybór dekorów
 • Wrażenia wizualne i dotykowe jak w przypadku litego drewna,
  forniru, metalu, kamienia i lakieru, ale w przystępnej cenie

WYBÓR IDEALNEGO ZLEWOZMYWAKA

Czym jest idealna kuchnia bez doskonałego zlewozmywaka? Firma Franke rozumie jak ważne są zlewozmywaki podczas codziennych prac oraz funkcjonowania kuchni. Dlatego oferujemy szeroki asortyment zlewozmywaków podwieszanych wykonanych z wielu rodzajów materiałów, w bogatej gamie kolorów oraz wykończeń.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ ORAZ DOSKONAŁE DOPASOWANIE

Począwszy od najlepszej jakości materiałów po wyjątkowe wykonanie — zlewozmywaki Franke oferują jakość, na którą zasługujesz

ZAMÓWIENIA

KONFIGURATOR ONLINE

OBLICZ KOSZT, WYBIERZ BLAT I ZLEW. ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE.
OTRZYMASZ GOTOWY PRODUKT!

 
Skorzystaj z nowoczesnego narzędzia, jakim jest Konfigurator. Pomoże ci obliczyć koszt twojego zamówienia. Dzięki niemu, krok po kroku, wybierzesz odpowiedni rozmiar, kolor i wzór blatu marki Egger oraz zlewu marki Franke. Konfigurator umożliwi ci też dopasowanie blatu według indywidualnych potrzeb, pozwalając zamówić blat z opcjami cięcia, okleinowania, wycinania otworów, wycięcia pod łączenia blatów typu L i C, obróbki narożników – wystarczy jedynie podać wymiary.
Po określeniu wszystkich niezbędnych informacji, możesz dokonać zamówienia i dokonać płatności w dogodny sposób. Na twój adres wyślemy gotowy produkt - blat z podwieszonym do niego zlewozmywakiem. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi 14 dni roboczych (od momentu zaksięgowania wpłaty).

SINK MF możesz także zamówić kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie. Manufaktura Łomża życzy udanych zakupów!
 

FORMULARZ KONTAKTOWY

   

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1Czy połączenie zlewozmywaka z blatem jest szczelne?
  Tak, połączenie jest w 100% szczelne, nie przepuszcza wody oraz pary wodnej.
  2Czy otrzymam blat z zamontowanym zlewem
  Tak, usługa jest kompleksowa, zlew jest już zamontowany, odpowiednio wklejony i uszczelniany staje się integralną częścią blatu.
  3Chcę zamówić blat na wymiar, mogę?
  Oczywiście, blat przycinamy na wymiar, oklejamy obrzeżem, możemy wyciąć każdy kształt bądź otwór.
  4Czy woda może się dostać do warstwy wiórowej blatu?
  Dzięki zastosowanej specjalnej mieszance żywic warstwa łącząca zlewozmywak z blatem uniemożliwia przedostanie się wody do warstwy wiórowej blatu.
  5Jakie jest maksymalne obciążenie zlewozmywaków podwieszanych SinkMF?
  Zlewozmywaki Sink MF wytrzymują obciążenia o masie nawet do 150kg.
  6Jakie kolory żywic są dostępne?
  Aktualnie żywice dostępne są w kolorach szary, czarny, beżowy i biały
  7Czy blat i zlew należy wybrać z oferty dostępnej na stronie?
  Tak. Do montażu SINK MF stosujemy blaty austriackiej firmy Egger oraz zlewozmywaki szwajcarskiej firmy Franke. Konfigurator umożliwi ci wybór konkretnego modelu, koloru oraz rozmiaru.
  8Czy konfigurator pozwala samodzielnie wybrać rozmiar i kolor materiałów?
  Zgadza się. Konfigurator pozwala samodzielnie wybrać model, kolor materiałów, a także podać rozmiar blatu, z uwzględnieniem innych otworów na np. płytę grzewczą. Blat dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, wycinając go wedle podanego rozmiaru.
  9Jak oszacować koszt SINK MF?
  Koszt SINK MF możesz oszacować korzystając z konfiguratora. Należy krok po kroku przejść cały proces zamówienia, wybierając m.in. kolor, model oraz rozmiar materiałów. Szacowany koszt pojawi się w podsumowaniu. Jeśli na tym etapie chcesz zmienić parametry – nie ma problemu. Dopiero po ostatecznym zatwierdzeniu kosztów, przystępujemy do realizacji zlecenia.
  10Jaki jest czas realizacji zamówienia?
  Do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Realizacja trwa 14 dni.
  11Czy mogę zamówić usługę pomiaru w kuchni?
  Nie wykonujemy usługi pomiaru w kuchni. Tę czynność możesz wykonać sam lub z pomocą stolarza.
  12Czy wysyłka produktu obejmuje całą Polskę?
  Tak, dokonujemy wysyłki na terenie całej Polski. Wysyłamy gotowy produkt, a więc blat z podwieszanym zlewem.
  Zamów w konfiguratorze online